O nás

Vážení obchodní partneři,
vítejte na stránkách společnosti Liefersped, s. r. o., dodavatele logistických a dopravních služeb.

Díky vysokým cílům jsme si naše společnost vybudovala již řadu stabilních zakázek a obchodních partnerů. Dnes zajišťujeme plynulý chod více než 12 000 zakázek ročně.

Kromě služeb týkajících se zasilatelství, společnost nabízí také vlastní vozový park určený pro zajištění zejména celovozových přeprav - FTL. Největší pozornost je kladena na mezinárodní dopravu v zemích Evropské unie, ale i v třetích zemích. Nabízíme realizaci částečných nákladů, v těchto případech nabízíme našim klientům vozidla o menších rozměrech, čímž optimalizujeme výši nákladů našich obchodních partnerů.

Téměř všechna vozidla jsou vybavena přímým GPS sledováním, proto jsme schopni podat aktuální pozici vozidla během velmi krátkého časového úseku. S nárůstem počtu obchodních partnerů strategicky pracujeme na růstu vozového parku, proto využíváme i smluvních subdodavatelů. 

Všem našim partnerům nabízíme nejjednodušší a nejefektivnější řešení logistických problémů a díky vysokým cílům dbáme také na vysokou kvalitu nabízených služeb a jsme připraveni čelit nejpřísnějším kritériím hodnocení.

Víme, že váš obchodní partner také nepočká, proto naše služby poskytujeme v nejkratších možných termínech.

Máte zájem o naše služby?
Spojte se s námi

Poptávka 

Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.